Biura nieruchomości

Ostatnio opuplikowane informacje

Zarządzanie nieruchomościami Intacto

Kompleksowe administrowanie i zarządzanie nieruchomościami może zaproponować firma INTACTO, która ma swoje odziały w Krakowie, Warszawie i Łodzi. Firma specjalizuje się w administrowaniu prywatnymi nieruchomościami; w pakiecie jej prac znajdują się poza tym doradztwo księgowe, administracyjne, jak również utrzymanie czystości w nieruchomościach. Doradzamy wspólnotom w uzyskiwaniu środków pieniężnych na ocieplanie budynków i zdobywaniu finansów na remonty z kredytów bankowych.

Qubika Development Nieruchomości

Qubika Rezydencje proponuje nowoczesne projekty rezydencji. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych profesjonalistów – pracujemy opierając się na najciekawszych rozwiązaniach i zawsze rzetelnie pomagamy w wyborze projektu. Każdego dnia w naszej firmie podpisujemy dużo umów – każde następne zlecenie jest dla nas istotne. Zapraszamy do sprawdzania naszej strony internetowej qubika-rezydencje.pl – na bieżąco umieszczamy na niej obecne projekty oraz najistotniejsze informacje.

qubika-rezydencje.pl

B.O.N. Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo BON Koczerski zajmuje się wydawaniem świadectw energetycznych oraz wyceną lokali. Posiadamy rzeszę zadowolonych klientów, dlatego że doskonale rozumiemy ich potrzeby, potrafimy elastycznie podejść do wyznaczenia terminu wykonania usługi, a także w trakcie działania odpowiadamy na wszelkie pytania. Świadczenia oferujemy na obszarze Bydgoszczy i pobliskich wiosek.
Świadczymy usługi m.in dla celów: sprawozdań finansowych Zachęcamy do odwiedzenia witryny www firmy.

Arche Deweloper

Spółka Arche z siedzibą w Warszawie oferuje wszechstronne usługi w branży deweloperskiej. Duże doświadczenie oraz ciekawa oferta to cechy charakteryzujące przedsiębiorstwo na rynku deweloperskim. Za swoją działalność firma otrzymała wiele wyróżnień, dzięki czemu bez problemów zdobywa zainteresowanie nowych klientów. Gorąco namawiamy do współpracy z firmą: arche@arche.pl
Więcej na stronie: arche.pl

Blobo Virtual Office

Propozycja wynajmu kierowana jest do wielkopolskich spółek, które chcą wynająć adres. Centrum konferencyjne Globo Office to miejsce, gdzie można wynająć lokal na biuro własnej firmy - tzw wirtualne biuro. Wygodne sale, całodobowa ochrona i dostępne miejsca parkingowe to tylko nieliczne z atutów budynku. Budynek jest usytuowany w samym centrum Poznania. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć korzystając z portalu www.globooffice.pl. Globo Office Center sp. z o.o. sp. k., ul.

Biuro Intacto

Firma Inacto zajmuje się zarządzaniem lokalami oraz profesjonalną obsługą księgową. Grupa stałych klientów firmy sukcesywnie rośnie z powodu efektywności oferowanych działań oraz ich konkurencyjnych cen. Pomagamy mieszkańcom w pozyskiwaniu funduszy na ocieplanie budynków oraz finansowaniu remontów z pożyczek bankowych. Swoim kontrahentom oferuje też wsparcie w pozyskiwaniu premii termomodernizacyjnych jak również finansowaniu remontów z kredytów bankowych.
Witryna internetowa firmy: czynsze.com

Kroplabaltyku.pl

Kompleks budynków to renomowane osiedle mieszkaniowe, na którym znajdują się prywatne posesje, oraz lokale usługowe. Na osiedlu wybudowano 110 mieszkań, których gospodarze z pewnością docenią atrakcyjną lokalizację, nietypową architekturę i unikalny mikroklimat. Kropla znajduje się w miłej okolicy – w pobliżu Parku Wodnego. Na osiedlu umiejscowiono również kilka obiektów drewnianych, niedaleko których znajduje się park wodny.

Więcej na stronie

Intacto zarządca nieruchomości

Spółka Intacto oferuje usługi w branży nadzorowania i administrowania nieruchomościami. Firma zapewnia szeroki wachlarz prac związanych z zarządzaniem nieruchomościami, zapewniając fachowość, bezpieczeństwo i odpowiedzialność. Działania przedsiębiorstwa INTACTO są dostępne dla zainteresowanych z Łodzi, Krakowa oraz Warszawy. Zapraszamy do zaznajomienia się z osiągnięciami przedsiębiorstwa dostępnymi w Internecie. INTACTO , ul. Stępińska 22/30 lok. 304, 00-739 Warszawa
Witryna czynsze.com

Biuro Obsługi Nieruchomości - NORMA

Biuro Obsługi Nieruchomości NORMA-BON oferuje szeroki zakres świadczeń najwyższej jakości. NORMA oferuje Państwu specjalistów, którzy przygotowują profesjonalne projekty budynków, oraz audyty. Przez to przedsiębiorstwo posiada już dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów. Jesteśmy obecni na rynku od dłuższego czasu, co sprawia, że cechuje nas odpowiednie doświadczenie, zaś nasz personel posiada najlepsze kwalifikacje. Szczegółowe informacje na temat świadczeń Normy można znaleźć na witrynie internetowej przedsiębiorstwa. Ul. Kaliskiego 24/14 85-796 Bydgoszcz

Abelard Koszalin

Firma Abelard zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i zamianą domów mieszkalnych oraz lokali użytkowych. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami, nasza oferta obejmuje m.in. sprzedaż lokali użytkowych. Agencja ma swoją siedzibę w mieście Koszalin przy ulicy Dworcowej 1, ale swe usługi świadczy i to z bardzo dużym powodzeniem na rynku krajowym i na rynkach krajów Unii Europejskiej. Mamy wieloletnie doświadczenie , zamieszczamy na naszej witrynie tylko najlepsze oferty, dzięki czemu jesteśmy doceniani przez kontrahentów.

Subskrybuj Biura nieruchomości