Biznes Ekonomia

Ostatnio opuplikowane informacje

Prosper – rentowne fundusze inwestycyjne

Osoby, które planują udziałowo zarabiać na gruntach budowlanych mogą skorzystać z propozycji biura Prosper z Łodzi. To idealna okazja, by zarobić dodatkowe pieniądze. Firma Prosper proponuje klientom usługi z branży inwestowania w nieruchomości, oferuje pośrednictwo w sprzedaży lokali oraz oferuje szeroki zakres usług księgowych.

Fora o biznesie

Fora internetowe są szczególnie cenne dla właścicieli firm i usług B2B, ponieważ wypowiadają się na nich przede wszystkich odbiorcy konkretnych usług czy produktów. Rzetelna kontrola działania firmy wymaga również monitoringu informacji o danej firmie. Dlatego warto zaopatrzyć się w listę for dotyczących biznesu i regularnie na nie zaglądać poszukując takich informacji jak: koszt świadczenia usług, zadowolenie Klientów z oferty, ocena kontaktu pracowników z zleceniobiorcą.
Oto przygotowana przez nas lista:

Agregatory blogów dotyczących biznesu

Współcześnie coraz więcej informacji możemy pozyskać z internetu. Jednym z mediów, które udostępniają informacje o tym, jak się promować, jak prowadzić działalność, z czyich usług korzystać gdy napotykamy problemy prawne - są blogi.
Poniżej prezentujemy Państwu agregatory blogów dotyczących prowadzenia biznesu. Agregatory to inaczej zbiory adresów internetowych wysokiej jakości, których funkcją jest między innymi promocja treści zawartych na docelowych serwisach.
Zapraszamy do korzystania z agregatorów:

BAZA PORTALI PUBLIKUJĄCYCH WIZYTÓWKI

Prezentujemy Państwu bazę portali, które umożliwiają dodanie informacji o Państwa firmie.
Korzyści z takiej publikacji są trudno mierzalne, jedno jest pewne - reklamy nigdy nie za wiele. Mówi o tym każdy dostępny podręcznik o promocji biznesu. Zapraszamy do korzystania z naszej listy!

Diament DF

Przedsiębiorstwo “Diament - Doradcy Finansowi” zajmuje się fachowym doradztwem ubezpieczeniowym dla dużych przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym, tworzy plany rentierskie oferuje doradztwo kredytowe, funkcjonuje również jako konsultant przy wyborze zabezpieczenia funduszy na jesień życia. Działania firmy są skierowane przede wszystkim do klientów z Lublina, Rybnika, Torunia i Włocławka. Firma należy do grona współpracowników ING ŻYCIE w kraju.
Więcej: diament-df.pl

Adwokat z Poznania Rafał Sangowski

Prawnik Rafał Sangowski proponuje profesjonalną pomoc prawniczą. W obrębie usług kancelarii znajdują się sprawy o rekompensatę za skutki wypadku przy pracy oraz obsługę prawną spółek. Obsługa prawna jest oferowana klientom prywatnych ,a także spółkom. Firma Rafała Sangowskiego oferuje też konsultacje z obrońcami, aby zagwarantować wysoką efektywność usług.
Mecenas Sangowski i Rzomarynowski reprezentują Klientów przed organami sądownictwa. Ul. Taczaka 10
61-818 Poznań, e-mail: sekretariat@sangowski.pl

Jacek Kerplik kancelaria

Biuro prawne Kerplik ze Szczecina swoje usługi kieruje do osób prywatnych, jak również do przedsiębiorstw. Doświadczeni prawnicy zapewniają m.in. pomoc w sprawach egzekucyjnych ,a także w zakresie zamówień publicznych. Kancelaria znajduje się w Szczecinie. Szczegóły na temat funkcjonowania kancelarii na stronie http://www.kerplik.pl. Kancelaria Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin kom.: 694 514 516.
Jacek Kerplik - informacje

Biuro rachunkowe Profin

Finanse Profin to zespół ekspertów realizujących usługi w dziedzinie finansów i rachunkowości. Firma zajmuje się przede wszystkim rozliczaniem spółek z ZUS-em, ale też wyliczaniem płac. Spółkę cechuje terminowość i szczegółowość w zleceniach. Firma znajduje się w Białymstoku. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi certyfikatami w dziale „Referencje” na naszej stronie.
Białystok - usługi księgowe

Subskrybuj Biznes Ekonomia