Catering

Ostatnio opuplikowane informacje

Pasja Pizzeria włoska

Pasja to ekskluzywna restauracja z bardzo atrakcyjnym menu mającym bardzo dużo niespotykanych, ale także smakowitych potraw. Gwarantujemy ciekawe menu, catering najwyższej jakości na wszelkie uroczystości. Organizujemy również komunie. Lokal oferuje też usługi cateringowe, oraz dostarczanie wybranych potraw pod wskazany adres. Osoby zainteresowane rezerwacją stolika w restauracji, prosimy o skontaktowanie się pod nr 48-365-21-60.
Pasjaradom.pl, więcej o firmie

Dee Dee Kompleksowa obsługa gastronomiczna i organizacja eventów

Firma cateringowa Deedee.com.pl zajmuje się cateringiem oraz organizacją różnego typu eventów. Catering proponowany przez Dee Dee to doskonały pomysł na posiłek w firmie. W menu odszukamy posiłki z kuchni hiszpańskiej. Nasza znajduje się na terenie Gdańska , a jej zespół pragnie realizować różne prośby kontrahentów. Oferujemy dania z wielu zakątków świata, właściwie dopasowane do okazji i upodobań naszych klientów.

Restauracja Powozownia

Hotel i restauracja Powozownia zajmuje się przygotowywaniem spotkań firmowych i ślubów. Wykwintna karta menu, wygodne pomieszczenia oraz sielankowa atmosfera powodują, że każda wizyta w restauracji zawsze pozostawia u odwiedzających gości przyjemne wspomnienia. Ośrodek znajduje się w Hipodromie Wola w Poznaniu, w ośrodku istnieje więc możliwość odbycia imprez pod gołym niebem, grillów i zabaw. Ośrodek oferuje także dostarczanie posiłków, oraz dysponuje apartamentami i pokojami dla uczestników imprez. Dodatkową zaletą miejsca jest możliwość obcowania końmi.

Szyperska bistro: smacznie, zdrowo, szybko

Jedzenie to potrzeba którą musimy zaspokajać, ale też prawdziwa przyjemność, szczególnie gdy, udamy się do Bistra Szyperska. Jeśli nie ma czasu na zrobienie domowego posiłku dobrze jest spróbować potraw z oferty Bistra Szyperska. Bistro ma siedzibę w centrum Poznania, przy ulicy Szyperskiej 14 i czynne jest w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć zamieszczoną na stronie www.bistroszyperska.pl.

Pro bar obsługa barmańska

Firma Pro Bar proponuje profesjonalne usługi barmańskie na obszarze Polski, a w szczególności stolicy Mazowsza i okolic. Elegancki bar i oryginalne receptury napojów to największe zalety Pro Baru. Spółka na własną rękę zakupuje alkohole oraz zamawia kelnerów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do dobierania niepowtarzalnych smaków, Pro Bar zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Szczegóły dotyczące usług firmy można znaleźć w witrynie www .
Wynajmij drink bar

Subskrybuj Catering