Dolnoślaskie

Ostatnio opuplikowane informacje

Wczasy odchudzające w pensjonacie Jural

Polecamy komfortowy nocleg w przestrzennym Pensjonacie Jural – zapewniamy niezapomniany wypoczynek dla dwojga. Hotel otwarty jest przez dwanaście miesięcy, a w jego ofercie znaleźć można atrakcje dopasowane dla długości urlopu jak również do potrzeb indywidualnych wczasowiczów, takie jak przede wszystkimpobyty odchudzające. Nasz Ośrodek jest ulokowany w samym sercu Karkonoszy. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony jural.pl a także do uważnego zapoznania się z z naszą ofertą – z przyjemnością odpowiadamy na każde pytania osób zainteresowanych.

Domy z drewna Markisz

Markisz to firma stolarsko-budowlana, która od dwudziestu lat trudni się budowaniem budynków mieszkalnych. Markisz dysponuje na specjalną prośbę gotowymi pomysłami. Dzięki specjalistycznej technologii , a także długoletniemu doświadczeniu na rynku budowlanym przedsiębiorstwu zaufało wielu klientów. Oferta realizowana jest w kraju. Na stronie: domy-markisz.pl można znaleźć ofertę oraz mapę wdrożonych zamówień.

Meble kuchenne Diament

Studio Diament oferuje kompleksową produkcję mebli na zamówienie. Ważną zaletą firmy jest fakt, iż nie tylko dostarcza określone meble, ale też zajmuje się ich wytwarzaniem. Firma świadczy fachowe usługi na obszarze Katowic oraz Mysłowic. Spółka może wyprodukować meble dowolnego projektu – własnego lub zleceniodawcy – pracując w porozumieniu z uznanymi polskimi firmami specjalizującymi się w dziedzinie produkcji sprzętu do mebli. Tel. 32 - 205 - 71 - 14, Studio Katowice - Giszowiec, ul. Plac Pod Lipami 7.

Subskrybuj Dolnoślaskie