Doradztwo finansowe

Ostatnio opuplikowane informacje

Eko Claim - odszkodowania

Firma Eko Claim usytuowana w Anglii proponuje fachową pomoc w uzyskaniu rekompensaty z powodu wypadku na obszarze Wielkiej Brytanii.
Grupa przeszkolonych pracowników z firmy Eko Claim reprezentuje klienta w negocjacjach z ubezpieczycielem, zajmuje się tłumaczeniem potrzebnych dokumentów, a także bierze udział w postępowaniu o odszkodowanie. Wypadek w miejscu publicznym, albo kolizja samochodowa w Wielkiej Brytanii? – Dziś uzyskanie odszkodowania jest zaskakująco proste!
Spółka towarzyszy klientowi w całym procesie roszczeniowym, zapewniając pomoc i wsparcie prawne.

Omega Project – Obsługa inwestycji

Spółka Omega Project, która posiada wieloletnie doświadczenie i pewną pozycję na rodzimym rynku, trudni się wielobranżowym nadzorem inwestycji w zakresie budownictwa handlowego oraz jednorodzinnego, czy też użyteczności dobra publicznego. Załoga profesjonalistów wchodząca w skład Omega Project proponuje usługi takie, jak generalny nadzór inwestorski, okresowe przeglądy budynków oraz wycenę nieruchomości. Profesjonalizm, dobry kontakt z klientem, czy też rzetelność to zalety, za sprawą których spółka cieszy się wciąż rosnącym gronem kontrahentów.

Firma Omega Project

Chciałbyś, żeby Twoja inwestycja była wykonana zgodnie z planem i Twoimi oczekiwaniami? Powierz ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project w Wielkopolsce. Sprostamy warunkom stawianym nawet przez bardzo wymagających przedsiębiorców. Kadra fachowców wchodząca w skład firmy oferuje usługi takie, jak kompleksowy nadzór inwestorski, okresowe przeglądy budynków, jak również wycenę nieruchomości. Wysokie kwalifikacje, indywidualne podejście do klienta oraz rzetelność to walory, za sprawą których spółka może cieszyć się ciągle rosnącym gronem klientów.

Agrobankier.pl

Chciałbyś unowocześnić swoje gospodarstwo rolne? Możesz skorzystać ze wsparcia pracowników z firmy AGROBANKIER. Nasza siedziba znajduje się na terenie Bydgoszczy, lecz naszych specjalistów możesz znaleźć także w innych miastach. Agrobankier pomaga rolnikom w wybraniu, a następnie zrealizowaniu kredytu na zakup urządzeń potrzebnych w gospodarstwie domowym, jak i kredytu na zakup nieruchomości. Zapewniamy klarowne zasady dofinansowania bez ukrytych gwiazdek i atrakcyjne oprocentowanie. Propozycja naszej firmy to też lokaty, jak i zakupy na raty. Szukasz specjalistów w temacie kredytowania?

Omega Project Sp. z o. o.

Chcesz, żeby Twoja inwestycja została zrealizowana idealnie z planem i Twoimi oczekiwaniami? Zleć ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project w Poznaniu. Sprostamy warunkom stawianym nawet przez bardzo wymagających inwestorów. Zajmujemy się szeroko pojęta obsługą różnych inwestycji. Naszemu przedsiębiorstwu można zlecić przykładowo nadzór inwestorski w zakresie budownictwa mieszkalnego, czy przemysłowego. Zawodostwo, dobry kontakt z klientem oraz rzetelność to zalety, za sprawą których Omega Project może pochwalić się stale rosnącym gronem kontrahentów.

Spółka ITTI

Potrzebujesz niezależnego od dostawców oprogramowania doradztwa dotyczącego IT? Zapewni Ci to ITTI Spółka z.o.o. z Poznania przy zastosowaniu sprawdzonych metod przez wykwalifikowanych specjalistów. ITTI to zespół ekspertów, którzy dzięki merytorycznej wiedzy i indywidualnemu podejściu do klienta przekonują coraz liczniej grupę kontrahentów. Oprócz tego posiadamy długoletnie doświadczenie dotyczące aplikowania o środki z UE dla różnych pomysłów – od zdefiniowania potrzeb, opracowania wniosku po rozliczenie się z projektów. Zachęcamy do wybierania naszej rozbudowanej oferty.

iTTi e-technologie i biznes

Szukasz niezależnego od producentów sprzętu doradztwa w temacie telekomunikacji? Zapewni Ci to ITTI Spółka z.o.o. z Wielkopolski przy wykorzystaniu specjalistycznych technik przez wykwalifikowanych specjalistów. ITTI to zespół ekspertów, którzy dzięki dużej wiedzy, a także indywidualnemu podejściu do klienta przekonują coraz liczniejsze grono klientów. Nasza centrala znajduje się w Poznańskim Parku Naukowo – Technologicznym. Za naszą pracę zostaliśmy już wiele razy odznaczeni, przykładowo przez Ministra Gospodarki. Jesteśmy też członkiem wielu organizacji – IMG-S oraz wielu innych.

Subskrybuj Doradztwo finansowe