Drukarnie

Ostatnio opuplikowane informacje

Kalendarze Książkowe DrukXpert.pl

Musisz wydrukować katalogi, zaproszenia albo ścianki wystawiennicze z nazwą firmy, a może masz zamiar wykonać projekt graficzny? Zaufaj pomocy fachowców z DrukXpert!
W ogromnej ofercie firmy klienci znajdą ekskluzywne wizytówki, kalendarze książkowe, kubki z nadrukiem oraz reklamę typu Rollup Blackout z nadrukiem.
Wysoka jakość artykułów oraz grono wykwalifikowanych pracowników – dzięki tym atutom Druk Xpert może pochwalić się coraz większym zainteresowaniem klientów.

Skanowanie ludzi i obiektów Duplicart 3D

Od przeszło 2 dekad DuplicArt 3D Eukom Cabling Sp. z o.o. jest producentem kabli miedzianych do systemów transmisji danych. Biuro i siedzina firmy zlokalizowana jest na terenie Warszawy.
Realizujemy wielobarwny druki modeli, makiet budynków, oryginalnych serii produkcyjnych, gadżetów reklamowych i produkcyjnych w bardzo różnej wielkości oraz w bogatym pakiecie kolorów CMYK.
Dzięki drukowaniu 3D podobnie klienci indywidualni mają możliwość utrwalić w miniaturce ważne zdarzenia w życiu – narodziny dziecka, zaślubiny, czy też wygraną w meczu piłki nożnej.

Chronocolor Drukarnia i studio graficzne

Szybko wykonująca zamówienia firma oraz studio graficzne Chronocolor poleca poligrafię zgodną z najnowszymi trendami. Licząc się z każdym szczegółem, opracowujemy broszury, wizytówki, kalendarze, foldery, plakaty, torby oraz inne artykuły reklamowe. Agencja zaprasza kupujących z całego kraju do obejrzenia zrealizowanych projektów oraz do składania zamówień za pośrednictwem poczty elektronicznej. Solidność oraz indywidualne podejście do klienta to zalety, które charakteryzują agencję na rynku drukarskim.

Subskrybuj Drukarnie