Edukacja Nauka

Ostatnio opuplikowane informacje

WSM Sosnowiec

Dietetyka w sporcie, ratownictwo medyczne, a także pielęgniarstwo – naukę na tych i innych kierunkach studiów zapewnia Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
Szkoła medyczna w Sosnowcu gwarantuje kandydatom dobre przygotowanie do wykonywanego zawodu, dobrze wyposażone sale, jak również możliwość zdobywania umiejętności na wielu płaszczyznach.
Kadra wykwalifikowanych wykładowców, dobrze wyposażona biblioteka oraz rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych na południu Polski.

Wyższa Szkoła Medyczna Sosnowiec

WSM w Sosnowcu oferuje studentom szeroki wybór fakultetów takich jak Edukator pierwszej pomocy oraz Problemy seksualne w resocjalizacji. Kadra złożona z renomowanych wykładowców, znaczna pula stypendiów socjalnych oraz elastyczny plan zajęć to tylko parę z zalet, jakimi może poszczycić się WSM w Sosnowcu. Dzięki szerokiej bazie dydaktycznej, świetnie zaopatrzonej bibliotece i dobrej jakości wykładów absolwenci Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu zdobywają dużą wiedzę, jak również gwarancję znalezienia wymarzonego zatrudnienia.

Szkoła językowa Global Language Academy

Global Language Academy to ulokowana w centrum Wrocławia szkoła językowa mająca w ofercie lekcje m.in. języka angielskiego, norweskiego i japońskiego. Proponujemy różne zajęcia dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Bieżąca oferta gwarantuje przyswajanie nowych języków poprzez fachowe narzędzia. Organizujemy kursy m.in. języka angielskiego, szwedzkiego – lekcje prowadzimy w domu klienta, namawiamy do wybierania szkoleń wakacyjnych.

Wste.szczecin.pl

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna to niepubliczna uczelnia, edukująca studentów m.in. na potrzeby transportu. WSTE troszczy się też o to, aby kadra naukowo-dydaktyczna zapewniała jak najwyższą jakość wykształcenia. Nasza szkoła znajduje się w samym sercu Szczecina z bardzo prostą droga dotarcia. Szkoła jest przychylna dla studentów, którzy w jej murach mogą spełniania swoich pasji oraz przygotować się do pracy. Lokalizacja: ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin.

Dydaktyka Mądry Maluch

Placówka dla najmłodszych Mądry Maluch jest niepublicznym przedszkolem dla najmłodszych. W Przedszkolu Mądry Maluch uczniowie spędzają czas w wygodnych pomieszczeniach i na bezpiecznym placu zabaw. Do przedszkola uczęszczają dzieci z Rumii i całego powiatu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą za pośrednictwem adresu e-mail: przedszkole@madrymaluch.edu.pl. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, Zapisz dziecko.

Więcej na witrynie madrymaluch.edu.pl

Jeżyki

Harmonijny rozwój dzieci to najważniejsze motto wyjątkowego Przedszkola Jeżyki, które zlokalizowane jest w Poznaniu. Położone jest w zabytkowym, funkcjonalnym miejscu z wyjątkową atmosferą. W naszej placówce pracują jedynie wykwalifikowani nauczyciele ,jak również specjaliści z obszaru logopedii. Jesteśmy w centrum Poznania, w przestronnym budynku dającym dostęp do parkingu. Nasi podopieczni poznają swoje, do tej pory nieznane kompetencje, również na odpowiednio zagospodarowanym placu zabaw. Tu bowiem np. sadzą kwiatki, poznają uroki historycznego trzepaka bądź zabaw z piaskiem.

Jeżyki przedszkole prywatne

Placówka Edukacyjna Jeżyki to miejsce, w którym Twoja pociecha będzie się bezstresowo bawić ,a także uczyć. Przedszkolaki uczą się niezależności i wyrażania własnego zdania. Pomagają im w tym fachowcy tacy jak m.in. terapeuta integracji sensorycznej. Przedszkole znajduje się w głównej części Poznania, w zabytkowym budynku dającym dostęp do garażu. Dzieci odkrywają swoje, nowe umiejętności, także na odpowiednio zaprojektowanym placu. Tutaj bowiem np. biegają, poznają uroki historycznego trzepaka czy zabaw w piaskownicy.

Subskrybuj Edukacja Nauka