Fotografia

Ostatnio opuplikowane informacje

Studio Cezary Sawicki

Cezary Sawicki zajmuje się robieniem zdjęć od długiego czasu, zatem oferowane przez niego fotografie, czy też nagrywane filmy cechują się profesjonalizmem oraz dobrą jakością. fotografie ze ślubu, z imprezy plenerowej, czy też przyjęcia urodzinowego, a także filmy korporacyjne i instruktażowe nagrane przez studio Cezarego Sawickiego cieszą się coraz większą popularnością.

Studio Cezary Sawicki

Sawicki Film Production to studio, któremu zlecić można zrobienie zdjęć i filmów, które utrwalą ważne uroczystości. Reportaże ślubne, z chrztu lub przyjęcia imieninowego, a także filmy reklamowe i instruktażowe nagrane przez firmę Cezarego Sawickiego cieszą się dużą popularnością. Pozami propozycjami dla Państwa Młodych mają również coś dla przedsiębiorstw – zajmą się nakręceniem filmu np.: promocyjnego albo poglądowego.

Fotografia ślubna F4pictures

F4pictures to duet pomysłowych, jak również doświadczonych pasjonatów fotografii, którzy od wielu lat trudnią się wykonywaniem zdjęć. W ofercie zespołu znaleźć można ujęcia z sesji plenerowych, sesje ślubne, a także sesje zagraniczne. Już od dłuższego czasu specjalizuje się w usługach fotograficznych dla Nowożeńców. Może zaproponować reportaż, który jest zapisem najważniejszych chwil związanych z weselem. Para Małżeńska może liczyć na wyjątkowe pamiątki z ceremonii ślubnej, które po wielu latach pozostaną niezapomnianym wspomnieniem.

Air Photobooth

Czy wiesz, że Air Photobooth z Wielkopolski to jedyny w Polsce producent nadmuchiwanej fotobudki – mobilnego sprzętu do wywoływania zdjęć, idealnie sprawdzającego się na eventach? Sprzedawane przez naszą firmę produkty to wspaniałe skonsolidowanie niespotykanego designu z wysoką jakością wywoływanych fotografii – Fotobudki to niezwykła atrakcja i zabawa podczas trwania wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich. Często kontrahenci zamawiają fotobudkę na imprezy firmowe – my zapewniamy dobrą pomoc przy zakupie idealnego produktu oraz zachęcające ceny.

Subskrybuj Fotografia