Hotele

Ostatnio opuplikowane informacje

Royal Hotel w Poznaniu

Nowoczesny Royal Hotel usytuowany jest w śródmieściu Poznania. Obiekt stanowi najlepsze miejsce, jeżeli nie wiesz gdzie się zatrzymać planując przyjazd do Poznania na weekend, jak również na kilka tygodni. Sala ART DECO ma 80 m kwadratowych, natomiast sala LOFT - jest mniejsza. Obie sale wyposażone są w klimatyzację, internet, najwyższej jakości sprzęt multimedialny, nagłośnienie. Pomieszczenia zaaranżowane są przytulnie, wyposażone w telewizję kablową i łazienkę z kosmetykami. Dodatkowo, w pokojach o wyższym standardzie można zaparzyć sobie wyśmienitą herbatę.

Hotel Royal

Powodzenie spotkania biznesowego to również dobra lokalizacja. Hotel Royal z Poznania posiada dwie sale o charakterze konferencyjnym, które doskonale można wykorzystać do realizacji takiego spotkania. Z tego miejsca masz niedaleko do miejscowych zabytków, czy Dworca PKP. Przyjezdnym zapewniamy śniadania, całodobowy bar, wi-fi, miejsca do zaparkowania oraz odpłatny transfer na lotnisko. Sympatyczna załoga, która oczekuje na gości przez całą dobę, bliskość opery i teatrów, jak również piękne umiejscowienie to atuty, które wyróżniają to miejsce spośród innych.

Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny Łochów

Nasz obiekt to zadbany obiekt usytuowany w malowniczej kotlinie Liwca, niedaleko Warszawy. Na obszarze Pałacu są przytulne apartamenty, kilka  pomieszczeń konferencyjnych , a także  Kamienna Grota, ponadto organizujemy  m.in.  imprezy integracyjne , jak również biesiady. Chcemy, żeby każdy klient Pałacu pod Warszawą czuł się komfortowo. Właściciele kompleksu konferencyjno – wypoczynkowego serdecznie zapraszają do rezerwacji pokoi oraz do kontaktu drogą telefoniczną i mailową.

Hotel Olympic Noclegi

Organizując wyjazd poszukujemy pokojów na najwyższym poziomie - odnajdziemy je w Hotelu Olimpic. Wszystkim przyjeżdżającym zapewniamy relaks w dobrze wyposażonych pokojach, ponadto przygotowujemy również wesela, komunie, imprezy firmowy. Oferujemy odstresowujący wypoczynek w miejscowości Wronki ,a także dostęp do sal konferencyjnych. Gwarantujemy odpowiednie warunki dla niepełnosprawnych ,a także atrakcyjne rabaty, pewna pozycja na rynku sprawia, że oferujemy jedynie usługi bardzo dobrej jakości.
.

Hotel Sen

Hotele Sen oferują miejsca dla podróżnych oraz proponują przygotowanie komunii. Ośrodki są położone w Myszęcinie i Świebodzinie. Umiejscowienie przy drogach tranzytowych czyni z obiektów doskonałe miejsca na nocleg. Hotele dysponują wieloma pokojami o odpowiednim standardzie a także pojemnymi parkingami dla aut. Bardzo często pojawiają się tutaj znane osobistości świata kultury.
Hotel w centrum Świebodzinia

Subskrybuj Hotele