Imprezy

Ostatnio opuplikowane informacje

Inna Bajka

Mimowie - urodziny dla dzieci. Teatr Inna bajka trudni się kompleksową organizacją imprez, na których pojawiają się szczudlarze oraz aranżowana jest pantomima. Proponowane jest zagranie oryginalnego scenariusza, albo wykreowanie wyjątkowej inscenizacji.

Organizator Imprez Inna Bajka

Akcje Posprzedażowe - imprezy dla dzieci. Teatr Inna Bajka trudni się tworzeniem pokazów, które doskonale upiększą wszelkie przyjęcia. Jego działania są także niezawodną techniką na promowanie przedsiębiorstwa, między innymi na targach. Grupa pasjonatów, która cały czas poprawia swoje teatralne umiejętności w krótkim czasie trafia w gusta odbiorców. Sztab dowodzenia Teatru mieści się w ścisłym centrum pięknego Krakowa. Zachęcamy do sprawdzania recenzji osób biorących udział w naszych imprezach i kontaktu.

Pikniki Firmowe

Firma Event Adventure zajmuje się zapewnianiem wyjątkowych imprez. Proponuje np. rozrywkę w parku linowym, występy iluzjonistów, a także wydarzenia dla dzieci. W ofercie spółki dostępne są m.in. biesiady piwne, pikniki kosmiczne, szkolenia z pierwszej pomocy i darts, jak również wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym m.in. fakir show, degustacje alkoholi i cygar, paintball, parasailing, pokazy striptizerek i wiele innych. Nasze centrum mieści się na obszarze Bielska – Białej, lecz tworzymy pikniki w całej Polsce.

Imprezy-art Organizacja imprez dziecięcych

Atrakcyjne imprezy dla dzieciaków organizuje firma Imprezy-art, która ma wieloletnie przygotowanie w dziedzinie rozrywki. Proponuje niezapomniane wrażenia najmłodszym zarówno na imprezach organizowanych w domu, w plenerze, jak i imprezach na większą skalę. Firma mieści się w miejscowości Mikołów, na ulicy Krawczyka 17/49. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, charakteryzujemy się rzetelnością, dzięki czemu gwarantujemy pełną atrakcji ,jak i wolną od zagrożeń zabawę dla dzieci.
Wejdź na stronę

Subskrybuj Imprezy