Kursy i szkolenia

Ostatnio opuplikowane informacje

Nauka Języka Chorwackiego chorwacjacafe.pl

Styl życia, tradycja, ważne miejsca, kuchnia, ludzie w Chorwacji – to informacje, które znajdują się na platformie Chorwacja Cafe.

Dzięki temu ci, którzy planują wakacje w tym państwie – po raz pierwszy albo kolejny - mogą znaleźć praktyczną informację w różnym zakresie - np. miejsc noclegowych, wydarzeń artystycznych.

Nie brakuje tutaj zarazem wywiadów, artykułów, nagrań video, dzięki którym można poznać ważniejsze zakątki Chorwacji - powstały z zauroczenia nią.

Szkoła językowa Global Language Academy

Szkoła językowa zlokalizowana na terenie Wrocławia powstała dla osób chcących szybko nauczyć się nieznanych języków. Lekcje prowadzone są przez grono przeszkolonych lektorów oraz native speaker’ów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Kanady czy z Niemiec. Zajęcia prowadzimy na miejscu , a także w domu klienta - na terenie miasta Wrocławia. Dodatkowo, proponujemy naukę za pośrednictwem skype’a. Oprócz tego polecam kursy podczas wakacji oraz dla przedsiębiorstw. Do nauki języków wykorzystujemy m.in.

Ośrodek Szkolenia Kierowców ASTRA Michał Jan Goździk

Ośrodek Szkolenia Kierowców Goździk oferuje kursy nauki jazdy, poprzez które klienci opanują niezbędną wiedzę, a także przygotują się do testów na prawo jazdy w kategorii A i B. Jazdy próbne prowadzone są w Poznaniu, jak również w niedalekich miejscowościach. Rewelacyjne podejście do ucznia, przyjazna atmosfera, doświadczona kadra, profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego to cechy, które wyróżniają placówkę na rynku. Jazdy w ośrodku Goździk cieszą się coraz większą popularnością – klienci chwalą atrakcyjną cenę zajęć i rewelacyjne przygotowanie do testów.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu w Lublinie

Polska Akademia Rozwoju i Sportu to bogaty katalog kursów dla zainteresowanych osób z obszaru całej Polski. Dokładnie dobieramy harmonogram kursów pod indywidualne oczekiwania osób szkolących się. Zajęcia teoretyczne i praktyki realizowane są pod okiem najlepszej kadry. Nasze centrum znajduje się w Lublinie. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość szkoleń oraz kompleksową pomoc. Polska Akademia Rozwoju i Sportu namawia klientów z obszaru całego kraju do zadawania pytań telefonicznie oraz do zapoznania się z ofertą za pomocą strony online.

PARiS – Polska Akademia Rozwoju i Sportu

Polska Akademia Rozwoju i Sportu gwarantuje fachowe kursy. Oferowane są nie tylko szkolenia trenerskie, ale również warsztaty w konkretnej dziedzinie. Klienci mogą odbyć kurs m.in. na pływanie oraz bilard. Zwieńcza je egzamin weryfikujący zdobyte umiejętności. W zakresie opłaty za kurs mieści się m.in. wydanie legitymacji o skończeniu kursu i ewentualne poprawki. Zdobyte kwalifikacje specjalistyczne stwarzają możliwość podjęcia pracy instruktora w ośrodkach sportu na terenie wszystkich państw unijnych. Więcej szczegółów można uzyskać nawiązując kontakt z nami: tel. 695 567 755.

Polka Akademia Rozwoju i Sportu PARiS w Lublinie

PARiS – Polska Akademia Rozwoju i Sportu to bogaty pakiet kursów dla klientów z obszaru całej Polski. Duża oferta treningów w wielu miastach w kraju, przeszkolona kadra trenerska, rewelacyjne przygotowanie i urozmaicone zajęcia to atuty, dzięki którym PARiS cieszy się ogromną reputacją wśród tych, którzy starają się podnosić kwalifikacje w zakresie kultury fizycznej. Podczas kursów klienci mają zagwarantowany przytulny nocleg w dobrym hotelu, ubezpieczenie, materiały dydaktyczne, a także przystępują do egzaminu, po którego zdaniu dostają zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Naucz się z nami uwodzić kobiety - Be Alpha

Be Alpha to wyjątkowa akademia uwodzenia dla panów. Oferuje np. szkolenia indywidualne. Kurs zaprojektowany został z myślą o mężczyznach, którzy zamierzają poprawić swoje relacje z kobietami. Sugerowane są 3 typy szkolenia, o różnym stopniu intensywności. Szkoła mieści się na ul. Stachiewicza 47/57 w Krakowie (tel. 502 272 265). Zespół specjalistów, skuteczność czy też wielu zadowolonych klientów to zalety, które cechują szkołę Be Alpha.
Sprawdź ofertę

Halibut Szkolenia

Halibut to rzetelna grupa szkoleniowa. Oferta firmy zawiera szkolenia autorskie, coachingi i teambuildingi. Grupa Halibut ma swoją siedzibę w Poznaniu, ale oferuje swoje usługi i kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Halibut dostał dużo certyfikatów i jest polecany przez doceniane polskie firmy, co można przeczytać na stronie internetowej.
Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń bisnesowych na stronie

Subskrybuj Kursy i szkolenia