Medycyna

Ostatnio opuplikowane informacje

Centrum Rehabilitacji Skomed w Bydgoszczy

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę najlepszych terapeutów. Zarówno w naszym centrum, jak również w warunkach domowych, oferujemy wiele zabiegów z zakresu rehabilitacji. Ćwiczenia rehabilitacyjne zapewniamy dzieciom i dorosłym. W ramach fizykoterapii wykonujemy m.in. magnetoterapię, a także elektroterapię(diadynamik, naświetlanie itd).

Skomed – Centrum Rehabilitacji

Centrum rehabilitacji Skomed proponuje leczniczą rehabilitację kręgosłupa, terapię w wadach stóp i kolan oraz fizykoterapię. Z oferty kliniki mogą korzystać osoby w wieku dojrzewania i dorośli. Duża gama zabiegów leczniczych obejmuje m.in.: jonoforezę, elektrostymulację, światłolecznictwo, krioterapię, masaż segmentarny, czy też terapię metodą PNF. Grono renomowanych terapeutów, konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, dokładna diagnostyka i duża gama zabiegów to walory, które cechują klinikę rehabilitacji.

LAB Medical, badania laboratoryjne

W Pracowni Analitycznej LABmedical w Pile mamy dla osób chorych zróżnicowane pakiety badań. Wyniki większość z nich są gotowe w dniu pobrania.
Rzetelność, niskie ceny oraz bogate doświadczenie to walory cechujące klinikę LABmedical.
Regularnie oferujemy promocje, ponadto zawsze doradzamy i udzielamy odpowiedzi na pytania wszystkich pacjentów. Nasza pełna oferta jest zamieszczona na witrynie http://laboratorium-pila.pl/.

Badania medyczne Eskulap

Specjalistyczne Laboratorium Eskulap to bogaty pakiet prywatnych badań. Laboratorium oferuje usługi w obszarze specjalistycznych badań bezpłatnych - ze skierowaniem od lekarza rodzinnego lub specjalisty oraz płatnych, w tym przykładowo pobranie krwi w domu chorego. Realizujemy badania bezpłatne (ze skierowaniem) oraz odpłatne. W tym ostatnim przypadku możemy zaproponować m.in. badania w kierunku oceny nerek. Wyniki przekazujemy błyskawicznie – przestrzegamy standardów czasowych obowiązujących od momentu pobrania próbki do realizacji badania.

Genmed Testy DNA

Genomio.pl- rzetelne sądowe badania ojcostwa wykonywane przy uwzględnieniu naukowych metod. Nasze testy i badania mają najważniejsze certyfikaty – oferujemy całkowitą anonimowość oraz błyskawiczny termin raportowania specjalistycznych badań. Profesjonalizm, anonimowość i rzetelność to zalety, które wyróżniają firmę spośród innych firm. Eksperci z laboratorium Genomio z chęcią za pośrednictwem strony internetowej odpowiedzą na wszystkie Państwa wątpliwości.

Genmed - Testy DNA

Genmed.pl - Laboratorium Badań DNA pomaga w biologicznym potwierdzeniu rodzicielstwa. Spółka trudni się również badaniami dla prokuratury. Profesjonalne laboratorium, zaopatrzone w doskonałej jakości maszyny i wykwalifikowany zespół to obietnica profesjonalnej obsługi. Centrum Diagnostyki wykonuje usługi na terenie Poznania oraz jego powiatu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 61 853 32 38.
Najważniejsze atuty firmy to: terminowość, możliwość zakupów na raty oraz ścisła ochrona danych osobowych.

GMS Specjalistyczna agencja rekrutacyjna

Firma GMS Recruitment zapewnia szybką rekrutację wyspecjalizowanego personelu medycznego do firm medycznych na całym świecie. Fachowość oraz pasja do wykonywanych usług, a także długoletnie istnienie w branży sprawiło, że grupa osób zainteresowanych działaniami przedsiębiorstwa systematycznie zwiększa się. GMS Recruitment działa na terenie całego globu. Konsultanci GMS Recruitment, posiadają bardzo dobry kontakt z osobami poszukującymi pracy, co pozwala na znalezienie odpowiedniego zatrudnienia.
Strona

Gabinety Lekarskie 3 Bell Opławski

Bell Opławski to ogromny zbiór badań medycznych oraz wsparcie wykwalifikowanych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Bell Opławski proponuje m.in. usługi dietetyka i stomatologa, a także badania genetyczne. Z oferty Bella Opławski można skorzystać w Krakowie na ul. Floriańskiej oraz Przemiarki, a także w nowo otwartym oddziale w Katowicach. Cenniki i szczegółowy obszar świadczeń jakie mamy w placówce dla chorych można znaleźć na stronie internetowej bellmed.pl.
Wejdź na stronę: bellmed.pl

Subskrybuj Medycyna