Odzież

Ostatnio opuplikowane informacje

Sklep internetowy: odzież skórzana

Konfekcja DORJAN zajmuje się produkcją i sprzedażą modnych kurtek i dodatków ze skóry wykonanych z profesjonalnej klasy materiałów. W ofercie posiadamy kolekcję damską oraz męską, a także outlet z nowościami. DORJAN proponuje ciekawy asortyment kurtek skórzanych w wielu rozmiarach, jak również z pięknym haftem wykonanym na prośbę klienta. Korzystne ceny, szybka realizacja zamówień i interesująca gama artykułów to walory, dzięki którym sklepowi online zaufało już wielu kupców, a ich opinie można zobaczyć za pomocą strony sklepu.

Sklep online Na pieszo

Zaopatrzyć się w firmowe rzeczy Na Pieszo można zarówno przez sklep www Napieszo jak w punkcie tradycyjnym, który działa w Gorzowie Wlkp. Proponujemy Państwu e-sprzedaż na obszarze wszystkich województw.

Skóry Dorjan

Firma Dorjan zajmuje się sprzedażą modnych artykułów odzieżowych i dodatków z materiałów odzwierzęcych skrojonych z dobrej klasy elementów. Poprzez platformę internetową udostępniamy bogaty wybór odzieży skórzanej. Można tutaj znaleźć m.in. płaszcze ,a także portfele. W każdym sezonie oferujemy kolejną kolekcję ubrań, do produkcji których używamy wysokiej jakości wyroby importowane.

Subskrybuj Odzież