Polityka prawo

Ostatnio opuplikowane informacje

Sylwia Kołton Adwokat

Kancelaria Adwokacka Sylwia Kołton oferuje bogate usługi prawne jednostkom organizacyjnym, a także organizacjom społecznym. Prawnik Sylwia Kołton ma długoletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach rozwodowych, o ustalenie ojcostwa , a także o obowiązek alimentacyjny. Kancelaria występuje przed różnymi sądami, proponujemy również napisanie zarzutów ,bądź też np. wszelkich umów o dzieło. Wszystkie istotne informacje nawiązujące do naszej pracy znajdują się na stronie adwokatsosnowiec.com.pl.

Blog o prawie karnym kancelarii Chróścielewska & Chróścielewski

Indywidualne podejście do kłopotu każdego mieszkańca Łodzi to cecha, którą wyróżnia się Kancelaria Prawa Chróścielewska&Chróścielewski. Jej siedziba znajduje się na terenie Łodzi. Prawo karne stanowi jedną z jej specjalności. Działalność adwokatów polega na występowaniu w roli przykładowo pełnomocnika oskarżycieli posiłkowych na wszystkich etapach sprawy karnej a także przekazywania w imieniu klienta pism o o zawieszenie kary. Dlatego przychodzą tu osoby, które potrzebują adwokata np.

Blog rodzinne-prawo.pl

Nie masz pojęcia, w jakim miejscu w Łodzi za każdym razem otrzymasz właściwą pomoc w obszarze prawa rodzinnego czy rozwodów? Właściwym adresem jest Kancelaria Prawna Chróścielewska&Chróścielewski. To renomowana kancelaria prawna, której specjalizacją są sprawy m.in. z obszaru prawa rodzinnego. Niełatwe sprawy zlecają zatrudnionym w niej pracownikom klienci najczęściej z Łodzi i okolicy. Kancelaria Adwokacka pomaga klientom w takich kwestiach jak np.: rozwody, całkowite zlikwidowanie alimentów, potwierdzanie stopnia pokrewieństwa, uzyskanie zgody na wydanie paszportu.

Blog o prawie pracy kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

Dzisiaj wiele czyta się o wypadkach przy pracy, łamaniu praw pracowników oraz o bezprawnym zwolnieniu zatrudnionej osoby, jednak wielu pracujących nie dochodzi swoich praw, nie mając wiedzy dotyczącej prawa. Zamieszczane przez nas teksty dotyczą praw pracowników – często wykonują oni swoją pracę w niełatwych warunkach, w ogromnym stresie. Z tekstów zamieszczonych na na naszym blogu prawo-praca.pl czytelnik dowie się gdzie się udać, gdy jego prawa i przywileje są łamane. Wszystkie artykuły redagowane są przez profesjonalnych prawników – dotyczą najważniejszych spraw.

Blog spadkowe-prawo.pl

Prawo spadkowe jest kwestią, która przysparza problemów coraz większej grupie osób, zazwyczaj nie zajmującej się prawem. W odpowiedzi na potrzeby internautów, doradcy z umiejscowionej w sercu Łodzi Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska i Chróścielewski stworzyli stronę www.spadkowe-prawo.pl, gdzie odnajdziemy ciekawe wiadomości z dziedziny prawodawstwa. Prócz świadczenia porad prawnych, odwiedzający kancelarię mogą liczyć na to, że będą reprezentowani w sprawach dotyczących spadku, toczących się w sądach.

Sprawy Rozwodowe – Radca Prawny Paweł Budrewicz

Przyczyny zakończenia małżeństwa są rozmaite – od niedogadywania się po wygaśnięcie uczucia. Takimi sprawami zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza w Warszawie. Prawnika cechuje lojalność w stosunku do osób, które podjęły decyzję o rozwodzie. Stara się, żeby było to jak najmniej dotkliwe doznanie – służy doradztwem w różnym zakresie. Przez wiele lat funkcjonowania Kancelarii w Warszawie – pomoc uzyskało wielu klientów.

Blog o Prawie Cywilnym Kancelarii Chróścielewska i Chróścielewski

W działającej na terenie Łodzi Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska & Chróścielewski można otrzymać poradę prawną m.in. z zakresu prawa cywilnego. To propozycja dedykowana klientom indywidualnym oraz firmom. Szczegółowy wykaz zagadnień, w których pomagają łódzcy adwokaci można znaleźć na stronie kancelarii. Dotyczą one np.: kwestii własności nieruchomości, najmu mieszkań i sprawy windykacyjne.

Chróścielewski Chróścielewska

Usługi prawnicze realizowane przez Kancelarię Chróścielewskich, która prowadzi działalność w Łodzi opierają się na na bieżąco aktualizowanej wiedzy prawniczej. Nasza specjalizacja obejmuje prawo rodzinne, w tym np. zaprzeczenie ojcostwa, prawo cywilne, a zatem ochronę własności i posiadania, usługi doradcze w obszarze zbiorowego prawa pracy takie jak m.in.wynagrodzenie za pracę. Przyjmujemy klientów w naszej łódzkiej Kancelarii – jesteśmy zespołem wykwalifikowanych prawników.

Kancelaria Adwokacka Chróścielewska & Chróścielewski

W Kancelarii Chróścielewskich z Łodzi mamy indywidualne podejście do klientów. Pomagamy nawet w naprawdę wymagających, złożonych sprawach – na zamówienie klientów Kancelarii sporządzamy istotne akta oraz sprawdzamy zgodność różnego rodzaju umów. Bliskie jest nam odwołanie od decyzji podatkowych. Podzieliwszy się swoimi problemami mogą liczyć na profesjonalną pomoc. Nasze doświadczenie zawodowe oraz pełne zrozumienie oczekiwań klientów gwarantuje zadowolenie każdej ze stron.

Umowy sprzedaży Klaudiusz Jezierski

Kancelaria notariusza Jezierskiego oferuje usługi notarialne w zakresie sporządzania dokumentów notarialnych, takich jak testament, protest weksli i czeków oraz ustanowienia służebności.
Są one wykonywane w języku polskim albo obcym – jeśli jest taka okoliczność. W siedzibie kancelarii klientom przedstawiane są zawartości różnorodnych aktów notarialnych typu: ustanowienie służebności.
Długoletnie doświadczenie, efektywność i indywidualne podejście do klientów to atuty, na które zwraca uwagę coraz większe grono klientów prywatnych czy też małych i średnich firm.

Strony

Subskrybuj Polityka prawo