Psychoterapia

Ostatnio opuplikowane informacje

pracownia-zagle.pl

Gabinet psychologiczny „Żagle” zapewnia pomoc psychologiczną wszystkim klientom, którzy pragną zwiększyć komfort swojego życia, walczyć ze stresem oraz odzyskać kontrolę nad życiem.
Pracownia oferuje terapię dla par, warsztaty terapeutyczne oraz pomoc psychologa poprzez skype.
Z pomocy lekarza za pomocą internetu na pewno skorzystają ci, którzy mają utrudniony dostęp do pomocy psychologa – mieszkają w innym kraju, są zapracowani, a także nie mają czasu na odwiedziny w pracowni.

Pracownia psychologiczna

Przychodnia Terapeutyczna Nasz gabinet zapewnia profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną w nurcie interwencji kryzysowej. Dla klientów oferujemy wsparcie w zakresie chorób psychosomatycznych. Prowadzimy terapię obszarze interwencji kryzysowej. Terapie mają miejsce w Skierniewicach i są skierowane do zainteresowanych z całego kraju. Studio Nowych Możliwości organizuje też ciekawe warsztaty psychoedukacyjne. Przyjdź do nas - ul. Jasna 5/7, 96-100 Skierniewice.

Wejdź na naszą stronę snm-pp.pl

4S Aleksandra Sidor

Specjalista Aleksandra Sidor proponuje fachową konsultację psychologiczną ludziom dorosłym w zakresie prywatnych spotkań. W swojej prywatnej praktyce oferuje usługi z zakresu zaburzeń osobowości , jak również pomoc osobom z problemem alkoholowym. Dzięki wieloletniemu poszerzaniu kwalifikacji , jak i licznym certyfikatom w dziedzinie psychologii możemy otrzymać pomoc w trudnej sytuacji. Bieżąca oferta wraz z kosztami jest zamieszczona w serwisie: www.psycholog-krakow.com. Gabinet psychoterapii, mgr Aleksandra Sidor , Kraków, ul.

Badania psychologiczne kierowców

Pracownia Psychologiczna Jolanty Pawłowskiej to miejsce, w którym przeprowadza się badania lekarskie. Szybkie terminy spotkań oraz możliwość wykonania badań w gabinecie, sprawia, że jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych poradni w okolicy. Psychotesty można przeprowadzać od 9:00-15:00, oraz w godzinach popołudniowych na obszarze miasta Poznań. Najważniejszym atutem gabinetu są dogodne terminy realizacji każdego badania, oraz konkurencyjne ceny i fachowa obsługa. . ul. Adama Mickiewicza 31, (wejście od ul. Sienkiewicza), Poznań, tel. (61) 848 40 49

Subskrybuj Psychoterapia