Samochody

Ostatnio opuplikowane informacje

Bezpieczne leki Markisz

Firma Markisz proponuje usługi przewozowe, w tym prawidłowy przewóz żywności, urządzeń AGD i RTV, a także szkodliwych materiałów. Firma zainwestowała w profesjonalnie zaopatrzone busy, zawierające specjalne chłodnie, przeznaczone do transportu wyrobów spożywczych w odpowiednich temperaturach. Biuro naszej firmy znajduje się w Dusznikach Zdroju, ale zapewniamy szybki transport na terenie całego kraju i zza granicą. Spółka Markisz zapewnia fachowy przewóz artykułów w higienicznych warunkach. Transport Markisz, Słoszów 8, 57-340 Duszniki Zdrój, województwo Dolnośląskie, Tel.

Off Road

Dla miłośników aut 4x4 spółka Offroad Adventure oferuje pięćdziesiąt hektarów górzystego terenu, z ekscytującymi trasami. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszą się najczęściej firmowe przejażdżki samochodami rajdowymi, przy czym długość tras jest uzależniona od wielkości grupy chętnych. Akademia sportów ekstremalnych jest znana w całej Polsce i obsługuje klientów z różnych województw. Ośrodek proponuje także możliwość wypróbowania swojego sprzętu, wielohektarowy teren do jazdy własnym pojazdem, a także warsztaty z pierwszej pomocy.

Expo Off-road

Marka Off-Road Adventure trudni się planowaniem imprez integracyjnych. Rajdy mają miejsce na specjalnych torach oraz leśnych ścieżkach zapewniających niezapomniane ekstremalne wrażenia i sporą adrenalinę. Firma znajduje się w Olszynii, na ulicy Legnickiej i zapewnia najlepsze rajdy off road w kraju. O wielu interesujących oraz oryginalnych atrakcjach motoryzacyjnych, proponowanych przez Off Road Expo przekonało się dotychczas spore grono pasjonatów motoryzacji i wystawców.
Skorzystaj z naszej oferty rajdów off road

Subskrybuj Samochody