Technika

Ostatnio opuplikowane informacje

Silniki wielobiegowe

Silniki to główny produkt, jaki można wyszukać w prowadzonym przez nas sklepie www Wamasz w Olsztynie. Każdy z tych produktów to urządzenie najwyższej jakości, który zastosować można do najróżniejszych celów.
Silniki indukcyjne mające moc od 0,04 kW do 355 kW trójfazowe, jednofazowe do napięciowej regulacji obrotów, kołnierzowe, przeciwwybuchowe i inne proponujemy w konkurencyjnych kwotach. Do nich oferujemy również części zamienne i gwarantujemy kompleksowy serwis.

Platformy Windpoldźwig

Windopoldźwig to firma, która oferuje platformy dźwigowe różnego typu. Montujemy m.in.: podłogi obrotowe, chodniki ruchome, funkcjonalne platformy dla osób niepełnosprawnych i zapewniamy szybki serwis. Oferowane urządzenia wyróżniają się wytrzymałością, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. W zakładce Galeria na stronie internetowej zamieszczone są gotowe zamówienia, które stały się wizytówką firmy. Kierownik Działu: Grzegorz Metrykowski, tel. 68 457 43 04, grzegorz.metrykowski@windpoldzwig.pl

TLP Lokalizator uszkodzeń kabli,wykrywacze metali i przewodów

Wyspecjalizowana firma. MarkaTechnologie Lokalizacji Podziemnej trudni się dystrybucją i profesjonalnych serwisem wszelkich urządzeń lokalizacyjnych. Do oferty produktów firmowych można zaliczyć m.in. wykrywacze instalacji podziemnych, co więcej w ofercie są również produkty używane. Technologie Lokalizacji Podziemnej Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól Serwis świadczy usługi konserwacyjne, posiada także bogaty pakiet kursów , z dotyczących obsługi nabytych sprzętów.

Windpoldźwig winda towarowa

Dział Ofertowania:Wojciech Kustel. +48 509 279 997wojciech.kus@windpoldzwig.plSpółka WINDPOLDŹWIG od kilkudziesięciu lat proponuje ruchome platformy oraz schody uznanych producentów. Dostępny asortyment to m.in. dźwigniki i podłogi obrotowe. Produkty proponowane przez przedsiębiorstwo WINDPOLDŹWIG są przeznaczone dla klientów z całego kraju. W katalogu Galeria na stronie www zamieszczone są wykonane zamówienia, które są wizytówką firmy.

Advanced Graphene Products Producent Grafenu

Głównym produktem Advance Graphene Proucts jest grafen znany jako HSMG™ na substracie PMMA, a dodatkowo możliwość przeniesienia grafenu na inne podłoże. Oferujemy wysokiej klasy produkt, który powstaje we współpracy z Instytutem Inżynierii Materiałowej. W ofercie Advanced Graphene Products dostępne są grafen monowarstwowy oraz usługę nałożenia styków. Kooperantami firmy są m.in. wyższe techniczne uczelnie w Polsce.

Firma Eukom-Cabling Sp. z o.o.

Spółka Eukom-Cabling funkcjonuje w branży teleinformatycznej.
Zaproponować możemy okablowanie światłowodowe: patchcordy światłowodowe singlemode, multipatchcordy światłowodowe, kable stacyjne wewnętrzne, przełącznice i z miedzi: patchcordy koncentryczne.
Kable wykonujemy z surowców swoich lub od zleceniodawcy. Dajemy sobie radę z typowymi oraz skomplikowanymi zamówieniami.
Korzystamy z profesjonalnych sprzętów, sprawdzonej kadry oraz jesteśmy terminowi proponując atrakcyjne ceny. Można się z nami skontaktować: www.eukom.com

Windpoldźwig schody ruchome

Windopoldźwig to firma, która ma w swojej ofercie platformy dźwigowe wszelkiego typu. Klient ma możliwość dobrania produktu do określonych wymiarów konstrukcji. Szybki montaż oraz dbałość o funkcjonalność to cechy istotne dla firmy. Nasze centrum mieści się w Zielonej Górze, ale istnieje możliwość skontaktowania się naszą firmą poprzez formularz zamieszczony naszej stronie. Naszym atutem jest szeroki wybór wyposażenia i wieloletnie doświadczenie w branży. Kierownik Działu: Grzegorz Metrykowski, tel.

Garaże Baliczek

Zachęcamy do zobaczenia strony przedsiębiorstwa Baliczek, która jest usytuowana w Skawie. Bogate doświadczenie i to, że montujemy garaże najlepszej jakości, spowodowało, że z naszych prac skorzystało już wielu klientów. Grupa zatrudnionych ekspertów zawsze dba o satysfakcję klientów.
Specjalność firmy: bramy z furtką, garaż blaszany standardowy. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów. Zachęcamy do zobaczenia naszej oferty na naszej witrynie: garaze-baliczek.pl. Baliczek Ewa Baliczek-Świder Skawa 597 k. Rabki
34 - 713 Skawa, tel. +48 514 018 969.

Subskrybuj Technika