Tłumaczenia

Ostatnio opuplikowane informacje

Biuro tłumaczeń Tlumacz-in.pl

Znana agencja tłumaczeń Tłumacz in Poland znajduje się w centrum Warszawy. Zaproponować może obsługę w obszarze różnych języków świata.

Każdy klient może liczyć ze strony biura na ochronę danych w przekładach pisemnych lub ustnych np. technicznych, poświadczonych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę tłumaczy, weryfikatorów oraz odpowiednią wiedzę merytoryczną w różnorodnych dziedzinach.

Tłumaczymy w krótkim czasie teksty techniczne, zaświadczenia i inne dokumenty w języku np. takim jak: duński, rosyjski, rumuński na zlecenie klientów indywidualnych, instytucji itp.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Artur Mielnik

Artur Mielnik. wykształcony tłumacz realizuje przekłady na język ukraiński i nasz z ukraińskiego tekstów zwykłych, branżowych, naukowych, publicystycznych i innych pism. Robię m.in.: tłumaczenia: zaświadczeń, tekstów naukowych, pism procesowych itd., gwarantuję szybki okres wykonania zlecenia oraz oferuję konkurencyjne ceny. Tłumacz zachęca wszystkich zainteresowanych do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej, telefonu czy też listownie. Poprzez okres mojej pracy zyskałem poparcie dużej liczby odbiorców.

Editing perfection Korekta tekstu angielskiego

Editing Perfection to rodowici Amerykanie którzy osiedli w Polsce, zajmujący się specjalistyczną korektą treści anglojęzycznych. Zapewniamy bogaty katalog poprawek, podejmiemy się korekty m.in. esejów naukowych, wyszukamy nieścisłości interpunkcyjne ,jak i dobierzemy słownictwo. Pracownicy Editing Perfection przełożą każdy materiał – od dokumentów naukowych, przez menu, tekst utworu po ulotkę. Ceny zlecenia są zależne od długości i trudności artykułu. Cała propozycja firmy znajduje się w folderze Redakcja tekstu na stronie spółki.

Subskrybuj Tłumaczenia