Uroda

Ostatnio opuplikowane informacje

laser vectus wielkopolska najtaniej

Beauty & Beauty to salon urody proponujący depilację laserową różnych części ciała jak na przykład pach, pleców oraz szyi.
Laserowe usuwanie owłosienia i depilacja miejsc intymnych to najlepsza metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia – w salonie Beauty & Beauty koło Poznania włosy niszczone są przy użyciu lasara Vectus.

Rzetelna obsługa, niskie ceny, jak również duże doświadczenie to cechy, za sprawą których z usług gabinetu kosmetycznego Beauty & Beauty skorzystała już duża grupa usatysfakcjonowanych klientów.

Elena Daff makijaż okolicznościowy, kreowanie wizerunku, stylizacje

Nieszablonowy makijaż na wieczorne wyjście? Chcesz poznać jego tajniki, aby później wyglądać zjawiskowo? Wizażystka Elena Daff czeka w mieście Wrocław! Robię makijaż okazjonalny i ślubny, przedłużanie rzęs, obsługę sesji fotograficznych – każde zlecenie jest dla mnie ogromnie istotne, dlatego realizuję je z zaangażowaniem. Oferuje oryginalny makijaż np. studniowy, okolicznościowy, weselny – za każdym razem dostosowany do stroju. Ponadto, zajmuje się przedłużaniem rzęs, czy uzupełnianiem brwi.

Edaff wizaż z pasją

Elena Daff to doświadczona kosmetyczka oferująca m.in. make up i stylizacje. Paniom proponowane są m.in.: zagęszczanie brwi, makijaż studniówkowy, wieczorowy, makijaż do portfolio, stylizację na ślub i inne interesujące usługi. Z usług makijażystki skorzystało już wiele profesjonalnych fotografów oraz klientek prywatnych z Wrocławia i okolic. Ponadto, współpracuje z klientami indywidualnymi, agencjami modelek, zawodowymi fotografami, projektantami mody.
Wejdź na stronę

Angelika Pieklak usługi kosmetyczne

Kosmetyczka Angelika Pieklak wykonuje profesjonalne usługi kosmetyczne. Wykształcona kosmetyczka wykonuje wszystkie zabiegi w miejscu zamieszkania pań korzystających z usług, dlatego zapewnia konkurencyjne ceny za fachowo wykonywane zabiegi. Gabinet kosmetyczny charakteryzuje się kilkuletnim doświadczeniem ,jak również licznymi promocjami. Całościowy katalog realizowanych zabiegów znajduje się na stronie: www.kosmetyczkabielsko.pl.

Strefa piękna fryzjer

Profesjonalna Stylizacja to popularny salon urody, dla którego pracowników istotny jest dobry humor i satysfakcja gości. Dla Państwa: fryzjerstwo, zabiegi keratynowe, pielęgnacja oprawy oczu. Korzystający z usług kosmetyczki w szczególności cenią profesjonalny zespół pracowników, markowe produkty i higieniczne warunki. Gabinet działa w samym centrum Olsztyna, więc nie ma problemu, aby go poszukać. Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty salonu zamieszczonej w serwisie: www.salonurody.olsztyn.pl. Gabinet wellness: ul.

Pogrubianie włosów Beautifulhair

Nasza oferta Beautifulhair.com.pl, beautifulhair16@wp.pl, tel. 888-909-911, Os.Piastowskie 120 - Pelikan, Poznań
Salon Beautifulhair od wielu lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów. Wykonanie usługi oparte jest o dowolne odcienie pasemek przy użyciu oryginalnych włosów indyjskich znanej włoskiej firmy. Strefa urody oferuje darmowy dojazd do mieszkania klientki w obrębie Poznania. Wiadomości na temat kosmetyków oraz wykonywanych usług znajdują się na beautifulhair.com.pl.

Subskrybuj Uroda