Usługi

Ostatnio opuplikowane informacje

Technologie lokalizacji Podziemnej

Specjalizacją firmy TLP jest lokalizowanie infrastruktury podziemnej, uszkodzonych kabli elektrycznych i przewodów. Poza tym TLP gwarantuje również usługi pomiarowe dla energetyki oraz naprawę lokalizatorów.
W interesującym asortymencie TLP można znaleźć wykrywacze znanych marek takich, jak Leica, czy 3M Dynatel, szukacze przewodów i georadary.
Wykwalifikowane grono pracowników, doskonałej klasy sprzęt, błyskawiczna realizacja zamówienia, czy też przystępne ceny to zalety, które cechują przedsiębiorstwo TLP.

Mastar

Klimatyzacja to pewność komfortu podczas upałów. Tego rodzaju rozwiązania oferuje przedsiębiorstwo Mastar z Wrocławia.
Współpracujemy z popularnymi markami, które mogą zaoferować higieniczne urządzenia do klimatyzacji zgodne z wymogami technicznymi.
Poza bogatym asortymentem różnorodnych rodzajów możemy zapewnić również bezpieczny montaż klimatyzacji. Samo zrealizowanie usługi nie zabiera dużo czasu – najwyżej 1-2 dni. Najpierw przygotowujemy szacunkowy koszt oraz zawieramy umowę.

Brukarz

Przedsiębiorstwo Rem-Budex gwarantuje swoim klientom kompleksowe usługi brukarskie i ogrodnicze takie, jak m.in. wykonanie ścieżki z kostki granitowej, montaż palisad, projektowanie ogrodu, czy też aerację trawników i prace ogrodnicze.
Układanie kostki, a także zaprojektowanie ogrodu poprzedzone jest nieodpłatnymi konsultacjami, w trakcie których kontrahent może przedstawić swoje zamierzenia – Rem-Budex podchodzi indywidualnie do każdego klienta.

Ross-Stone.com - Kamienie do ogrodu

Z kamienia można wykonać bardzo wiele rzeczy – od konstrukcji budowlanych aż po sztukę. Sprzedaż kamienia ozdobnego i architektonicznego to specjalność firmy P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Kruszywo, kamień polny cięty lub otoczaki to przykładowy| materiał, który możemy zaoferować. Ma on zastosowanie przykładowo do budowy lamp, umywalek, nagrobków i wielu nietypowych przedmiotów.

Przedsiębiorstwo REPOZ

Firma Repoz gwarantuje układanie podjazdów z kostki brukowej, konstruowanie płotu, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych, a także sprzedaż kostki brukowej.
Przedsiębiorstwo zapewnia wykonanie bezpłatnego kosztorysu całkowicie dopasowanego do wymagań klienta, dobrej klasy materiał oraz profesjonalne usługi na wysokim poziomie.
Grupa wykwalifikowanych pracowników, niskie ceny, czy też rzetelność obsługi to cechy, dzięki którym firma brukarska cieszy się stale rosnącą popularnością śród klientów.

Kompleksowe remonty mieszkań

Poszukujesz profesjonalistów, którzy przeprowadzą kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi lub kompleksowe wykańczanie wnętrz w Pabianicach? Zakład podejmuje się prac takich, jak nowa glazura, remont elewacji budynku, kładzenie elementów ocieplenia domu, układanie płytek, a także budowanie ścianek działowych, czy też montowanie sufitów podwieszanych.

Sprzedaż kamienia ogrodowego Skład Koronowo

Skład Koronowo, ma bogatą ofertę elementów do ogrodu. W sprzedaży: donice, grysy czy ekogroszek. Kompetentni pracownicy wpłynęli na to, iż Skład Koronowo.pl posiada niemało usatysfakcjonowanych nabywców. Centrala firmy jest w Koronowie, ale świadczy swoje usługi na terenie wszystkich województw. Dużo dokładnych informacji znajduje się na witrynie.

Kompleksowe remonty mieszkań

Przedsiębiorstwo budowlane Marcin Zieliński zajmuje się wykonywaniem kompleksowych modernizacji lokali użytkowych, prac renowacyjnych, jak również wykończeń mieszkań na obszarze województwa łódzkiego. Zakład oferuje wykonanie prac takich, jak malowanie wnętrz, kładzenie tynków ozdobnych, montowanie systemu suchej zabudowy, a także gipsowanie i montowanie sufitów podwieszanych. Siedziba firmy mieści się na terenie Pabianic. To, co nas cechuje w branży to nie tylko rzetelność usług ,ale również jakość wykonania oraz dobre warunki cenowe.

zakład TRANS Przewozowo–Handlowy

Opałowy materiał kamienny (różne odmiany), oraz workowaty najlepszej jakości pochodzący z największych i popularnych śląskich zakładów górniczych to oferta firmy TRANS z Sosnowca. Zakład istnieje na rynku już od przeszło 10 lat. Opał, który oferuje po cenach detalicznych oraz hurtowych jest bardzo efektywnym towarem do ogrzewania. W propozycji mieści się np. miał węglowy, lub groszek.
Zapewniamy bezpieczny transport w rejonie Sosnowca – służymy fachową radą w chwili wyboru najlepszego rodzaju węgla. Siedziba zakładu TRANS znajduje się w w sercu Górnego Śląska.

Hurtownia Kamienia ogrodowego

Witryna internetowa skladkoronowo.pl została stworzona z myślą o ludziach dla których celem jest oryginalny park przydomowy. Skład sprzedaje też małą architekturę. Skład oferuje: ławki, palisady granitowe czy kostki. Sklep oferuje odporne na warunki atmosferyczne oraz trwałe kamienie, takie jak: bryły, łupki, czy otoczaki oraz inne elementy małej architektury. Punkt sprzedaży świadczy usługi w rejonie Bydgoszczy i powiatu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poprzez stronę www.skladkoronowo.pl.

Strony

Subskrybuj Usługi